کاربر مهمان خوش آمدید

شیوه نامه ثبت نام

 

آگهی #عضویت #تمدید_عضویت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان اصفهان در سال 1398

 همکاران گرامی،

 ضمن تشکر از شکیبایی شما، با استحضار می رسانیم، وب سایت جدید انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان اصفهان جهت #تمدید_عضویت و #عضویت جدید به آدرس: www.EsfahanTGA.com و www.EsfahanTGA.ir در دسترس می باشد.

 از این پس عضویت و تمدید عضویت، ثبت نام در کلاس ها، رویدادها، همنشینی ها و خرید فایلهای آموزشی همگی از طریق وب سایت رسمی انجمن صورت خواهد پذیرفت.

 *** نکته:

 1-       عضویت در انجمن در هر زمان از سال فقط و فقط تا پایان همان سال اعتبار دارد و از روز اول سال جدید عضویت لغو شده تا تمدید نمایید. بنابر مصوبه هیئت مدیره ارائه خدمات (تخفیف ها و حضور در برنامه های مخصوص اعضا) فقط برای آن دسته از اعضایی مقدور می باشد که عضویت سال جاری خود را تمدید کرده باشند. در غیر این صورت تا زمان تمدید عضویت، مبلغ کل کلاس (بدون تخفیف اعضا) از آنها دریافت خواهد شد.

 2-     زمان تمدید عضویت سال جاری تا پایان روز 31 شهریور هر سال می باشد. و از ساعت 00:00 بامداد 1 مهر همان سال، تمدید عضویت شامل 10 درصد جریمه می باشد. (مطابق با مفاد اساسنامه مصوب مجمع عمومی)

3-     فقط افرادی می توانند عضو انجمن باشند که دارای کارت تور لیدری (راهنمای گردشگری) هستند. لذا آن دسته از عزیزانی که فقط لوح پایان دوره دارند امکان عضویت در انجمن را ندارند. پس خواهشاً اقدام به عضویت نکنند.

 

شرایط عضویت در انجمن (مطابق با ماده 6 اساسنامه انجمن مصوب مجمع عمومی)

1-       داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران.

2-     متدين به يکي از اديان رسمي.

3-     داشتن کارت راهنما از سازمان ایرانگردی و جهانگردی. (به صدور دو نوع کارت برای اعضای اصلی و افتخاری بیانجامد)

4-      قبول و اجرای قوانین و ضوابط اساس نامه انجمن صنفی.

5-     اقامت در حوزه انجمن صنفي.

6-     نداشتن پيشينه کيفري که موجب محروميت از حقوق اجتماعي باشد.

7-     تمدید کارت راهنمایان با تقاضای انجمن به سازمان گردشگری انجام پذیرد.

تبصره1- هر يک از اعضاء که شرايط عضويت انجمن صنفي را از دست دهد پس از شش ماه از انجمن صنفي مستعفي شناخته مي شود.

تبصره2- تعيين ضوابط عضويت در انجمن صنفي از اختيارات مجمع عمومي بوده و هيئت مديره طبق ضوابط مصوب مجمع عمومي ملزم به پذيرش عضويت متقاضيان واجد شرایط ماده 6 مي باشد. چنانچه به دليل واجد شرايط نبودن بعضي از متقاضيان تقاضاي عضويت انان از سوي هيئت مديره پذيرفته نگردد متقاضي مي تواند اعتراض خود را در اولين جلسه مجمع عمومي مطرح و تصميمات مجمع در اين مورد قطعي و لازم الاجرا است.

 

 تعریف راهنما: به کسی اتلاق می شود که دارای اصل گواهینامه پایان دوره ی راهنمای گردشگری معتبر از سازمان، ارگان یا وزارت خانه های مرتبط با امور گردشگری در یکی از رشته های تاریخی، فرهنگی، باستان شناسی، موزه ورزشی، طبیعت گردی، کوه نوردی، غارنوردی، کویرنوردی، صخره نوردی، یخ نوردی، دریانوردی، ورزشی، رفتینگ، غواصی، شکار، پرنده نگری، بلد محلی، راهنمای گردشگری سلامت، صنعتی، کشاورزی، شکار، کودک و نوجوان، روستایی و عشایری، دوچرخه سواری، ژئوتوریسم، نجوم، آفرود و اتومبیلرانی، موتورسیکلت سواری و پرواز رشته های هنری ، مذهبی، حیات وحش یا هر رشته دیگری که در آینده به عنوان راهنمای گردشگری ترتیب داده شود، باشد.

 

جهت اقدام به عضویت و یا تمدید عضویت مدارک و شرایط زیر مورد نیاز می باشد:

 1-       اسکن اصل کارت تور لیدری دارای اعتبار (دو رو جهت کارت های جدید)

 ·         در صورتی که دارای دو یا بیشتر کارت تور لیدری هستید، همه آنها را کنار هم اسکن کنید.(برای پشت و رو)

 2-     اسکن صفحه اول شناسنامه (ترجیحاً شناسنامه جدید)

 3-     اسکن کارت ملی (ترجیحاً کارت ملی هوشمند)

 4-      عکس چهره جهت قرارگیری در پروفایل کاربری و معرفی راهنمایان عضو (تصویر شخصی)

 ·        عکس باید اخیراً گرفته شده باشد و از ارسال عکس های قدیمی (حتی یکسال گذشته) خودداری نمایید.

 ·        تصویر شخصی حساب کاربری نباید تصویر کارت‌های شناسایی باشد.

 ·        در عکس می بایست شئونات اسلامی رعایت شده و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی باشد.

 ·        چهره کاملا مشخص باشد. لازم است یک عکس پرتره از چهره باشد.

 ·        عکس باید عکس پرسنلی باشد.

 ·        عکس ارسالی برای کارت عضویت نیز استفاده می شود.

 ·        از بدون چرخش بودن عکس های خود در هنگام بارگذاری اطمینان حاصل نمایید.

 *** حجم فایل های بارگذاری شده، باید حتماً کمتر از 300 کیلوبایت و با پسوند Jpeg باشند. ***

 5-     کارت بانکی عضو شبکه شتاب دارای رمز دوم و کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت.

 6-     مبلغ مناسب با هزینه عضویت جدید (ورودیه + عضویت سالانه 1398) یا تمدید عضویت (عضویت سال 1398)
 ·        ورودیه + عضویت جدید = 990000 ریال + 870000 ریال = 1860000 ریال ·        تمدید عضویت سالانه 98 (از 1 فروردین تا پایان 31 شهریور همان سال) = 870000 ریال ·        تمدید عضویت سالانه 98 + 10درصد جریمه (از 1 مهر تا پایان سال) = 870000 ریال + 80000 ریال = 950000 ریال

 7-     شماره موبایل فعال (خط اصلی) که از قبل به انجمن شماره آن اعلام شده است، یا در آینده از آن استفاده می گردد. (جهت دریافت کد اعتبارسنجی و تأیید آن) - این شماره در آینده قابل تغییر نمی باشد.

 ·         نام کاربری شما در وب سایت شماره تلفن همراه شما می باشد.

  

نکاتی که می بایست به آن توجه کرد:

 ·        اطلاعات هویتی و ... را به زبان فارسی وارد نمایید مگر در محل هایی که درخواست انگلیسی دارد.

 ·        اطلاعات هویتی از جمله سریال شناسنامه، شماره شناسنامه، نام پدر، و اطلاعات دیگر از جمله آدرس و کد پستی را به طور کامل و دقیق وارد نمایید.

 ·        از ارسال تصاویر غیر مرتبط خودداری فرمایید.

 ·         مهم: دارا بودن کارت تور لیدری از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که دارای اعتبار باشد، شرط اصلی عضویت در انجمن می باشد.

 ·         پیرو مصوبات هیئت مدیره انجمن صنفی، طی دو دوره متوالی، استفاده از خدمات و تخفیف‌های انجمن برای آن دسته از اعضایی می باشد که عضویت سال جاری خود را تمدید نموده باشند؛ لذا امکان استفاده از تخفیف 67 درصدی اعضا برای افرادی که عضویت خود را تمدید ننموده اند مقدور نمی باشد.

 ·         به دلیل پرداخت کارمزد در زمان ثبت نام، توسط انجمن به ارائه دهنده درگاه پرداخت، در صورتی که ثبت نام درخواست دهنده به هر دلیلی مورد تأیید قرار نگرفت و منتج به برگشت هزینه شد، کلیه ی کارمزدهای پرداختی به واسط از مبلغ اصلی کسر شده و پس از مصوب نمودن برگشت هزینه در اولین جلسه ی هیئت مدیره، مبلغ باقیمانده طی صدور چک به شخص درخواست دهنده ثبت نام با ارائه کارت ملی تحویل خواهد شد.

 ·         عدم تمدید عضویت از طریق وب سایت تا پایان هر سال، به منزله عدم عضویت تلقی شده و جهت ثبت نام‌ها لازم است هزینه ی غیر عضو پرداخت گردد. همچنین برای عضویت مجدد در انجمن نیاز به پرداخت مجدد ورودیه می باشد.

 ·         فقط افرادی می توانند به عضویت انجمن (از طریق وب سایت) در آیند که دارای کارت راهنمای گردشگری رسمی صادره از مراجع مورد تأیید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باشند. در غیر اینصورت هزینه ثبت نام با کسر کارمزد واریز و هزینه‌های جاری مربوط، به شخص واریز کننده مسترد خواهد شد.

 ·         در زمان پرداخت تا زمان تأیید حساب کاربری شما، لطفاً حتماً کد رهگیری پرداخت خود را یادداشت و نگهداری نمایید.

 ·         اعضایی که عضویتشان در سال 1397 تمدید شده است لازم نیست، ورودیه انجمن را مجدد پرداخت نمایند، اما افرادی که جدید عضو خواهند شد، یا حداقل یکسال تمام از پرداخت حق عضویت سالیانشان گذشته است، لازم است مجدد ورودیه انجمن (990000 ریال) را پرداخت نمایند. (مطابق با مفاد اساسنامه مصوب مجمع عمومی).

 ·         در پی مصوبه‌ی مجمع عمومی فوق‌العاده‌ی 08/۱۲/1395  از آن‌دسته از اعضای انجمن صنفی که کارت راهنمای گردشگریشان تاکنون صادر نگردیده، درخواست می‌شود از تمدید عضویت یا عضویت جدید در انجمن‌ صنفی تا هنگام صدور کارت‌شان خودداری نمایند. بدیهی‌ست به محض صدور کارت راهنمای گردشگری ایشان و تمایل به احراز دوباره‌ی عضویت انجمن صنفی، دیگر ملزم به پرداخت ورودیه نبوده و تنها عضویت سالیانه همان سال را پرداخت خواهند نمود.

 ·         با توجه به پایین بودن ضریب امنیتی رمز عبور پیش فرض شما، لازم است حتما رمز عبور خود را به رمزی که فراموش ننمایید، تغییر دهید.

 ·         اطلاعات پرداختی شما در حساب کاربریتان ذخیره شده و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان اصفهان تعهد می نماید اطلاعات را نزد خود به امانت نگهداشته و در اختیار غیر قرار ندهد.

 ·         تا زمان تأیید حساب کاربری شما امکان خرید به عنوان عضو وجود نداشته، لذا جهت ثبت نام‌ کلاس‌ها بهتر است از چند روز قبل نسبت به تمدید عضویت خود در سایت اقدام نموده باشید.

 ·         ثبت نام در انجمن از طریق وب سایت (تنها راه عضویت)، ثبت سفارش عضویت و یا خرید داده های آموزشی به منزله ی قبول کلیه مفاد اساسنامه مصوب مجمع عمومی انجمن و کلیه ی قوانین، شرایط و ضوابط این انجمن و وب سایت آن در گذشته و مصوبات آینده این مجمع می باشد.

 

مراحل ثبت نام:

 1-       وارد کردن شماره تلفن اصلی خود (آنچه قبلا به انجمن اعلام شده است، درغیر اینصورت مجبور به پرداخت ورودیه می‌شوید).

 2-     دریافت پیامک کد اعتبار سنجی و ورود آن در وب سایت و رفتن به مرحله بعد. (مدت اعتبار کد اعتبار سنجی فقط 15 دقیقه از زمان درخواست می باشد. پس از این زمان می بایست مجدداً به همان روش درخواست کنید.)

 3-     ورود اطلاعات شخصی، آپلود تصاویر هویتی و رفتن به مرحله بعد.

 4-      ورود اطلاعات حرفه ای، آپلود تصاویر و رفتن به مرحله پرداخت.

 5-     پرداخت هزینه عضویت و دریافت کد رهگیری و فاکتور پرداخت.

 مبلغ ورودیه: 990000 ریال  -  مبلغ عضویت سال 1398: 870000 ريال - مبلغ عضویت1398 + جریمه دیرکرد تمدید: 950000 ریال

در این مرحله کد را نزد خود نگه داشته و منتظر بمانید تا ادمین سایت مدارک شما را بررسی نماید. این بررسی نیاز به زمان دارد و از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

 6-     تأیید حساب کاربری شامل تطبیق همه اطلاعات وارده با تصاویر، واریز و ... توسط ادمین وب سایت(مسئول ثبت نام)

 در صورتیکه حساب کاربری شما تأیید نگردد، پیامکی برای شما ارسال می گردد که مجدداً مراحل ثبت نام را طی نمایید. به صورت اتوماتیک به مرحله ای که تأیید نشده است هدایت می شوید. (در بالای صفحه  توضیحات را دریافت می نمایید.)

** در صورت عدم تأیید عضویت دیگر نیاز به پرداخت دوباره نیست و فقط به اصلاح مدارک هدایت می شوید.**

** در صورتی که پیامک عدم تأیید دریافت کردید نمی توانید وارد حساب کاربری شوید و باید دوباره مراحل ثبت نام را طی نمایید. زمانی می توانید وارد حساب کاربری شوید که ثبت نام شما تأیید شده باشد.**

 

 7-     ورود به پروفایل و تغییر رمز عبور حساب کاربری.

 نام کاربری: شماره موبایل وارد شده (که با آن عضو شده اید)

 رمز عبور: کد ملی شخص  یا esftga1234 (لطفا با دقت وارد کنید.)

 

 ·        تاریخ های میلادی را به درستی وارد نمایید- شماره ماه های میلادی را از قبل درست کنترل کنید.

 ·        وضعیت نظام وظیفه خانمها «سایر» انتخاب شود.

 ·        لطفا به شرایط ارسال تصاویر دقت فرمایید.

 ·        پس از پرداخت منتظر تأیید ادمین باشید. پیامک تأیید یا رد شدن آن را دریافت می کنید(ممکن از تا 30 روز به طول بیانجامد.)

 

این آگهی اطلاع رسانی اولیه در ارتباط با سایت رسمی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان اصفهان بوده، قوانین اساسنامه ای و قوانین داخلی مربوط به وب سایت در صفحات اساسنامه و قوانین وب سایت به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید. لذا تیم مدیریت وب سایت و هیئت مدیره با توجه به شرایط و مصوبات جدید حق تغییر آنها نسبت به شرایط را برای خود محفوظ می‌دارد.